Послуги

Мінізаправка - це компактна модульна АЗС, яка дозволяє заправляти пальним будь-який транспорт і зберігати певний запас палива. Наша компанія пропонує купити заправну станцію за найкращими цінами в Україні з гарантією якості від виробника.

Стабільне зростання цін на бензин і ДТ змушує багатьох власників автотранспортних засобів шукати способи економити на пальному. Заміна машини на новий електрокар далеко не всім по кишені, а в деяких випадках - це взагалі не варіант, особливо, якщо мова йде про поїздки на далекі відстані або використанні транспорту в суворих польових умовах.

Зберігання палива - це одна з послуг, яку надає наша компанія приватним особам і організаціям. Ми маємо в своєму розпорядженні власними обладнаними сховищами, які відповідають всім міжнародним стандартам безпеки. У нас можна оформити зберігання нафтопродуктів (бензин, керосин, ДТ) в будь-яких кількостях на необхідний термін за вигідними цінами.

Перевезення нафтопродуктів автомобільним транспортом або залізницею – одна з послуг, яку надає наша компанія. Великий досвід роботи, кваліфіковані водії і наявність власного парку спецтехніки дозволяє нам здійснювати безпечну перевезення нафтопродуктів автотранспортом за найвигіднішими цінами по всій території України.

Оренда бензовоза – послуга, яка користується попитом та яку надає наша компанія. Власний парк спецтехніки дозволяє нам підібрати відповідний транспорт для перевезення палива в будь-яких кількостях по всій Україні. Ми пропонуємо оренду бензовоза в Києві за найвигіднішими цінами з гарантією безпечного транспортування палива.

Залишилися питання?

Ми з радістю на них відповімо!

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных