Доставка
нафтопродуктів

Перевезення нафтопродуктів автомобільним транспортом або залізницею - одна з послуг, яку надає наша компанія. Великий досвід роботи, кваліфіковані водії і наявність власного парку спецтехніки дозволяє нам здійснювати безпечне перевезення нафтопродуктів автотранспортом за найвигіднішими цінами по всій території України.

Особливості транспортування нафти і нафтопродуктів

Транспортування нафти і нафтопродуктів повинна здійснюватися з використанням спеціальної техніки та з дотриманням норм пожежної безпеки. Перевезення нафтопродуктів залізничним транспортом на великі відстані проводиться в спеціальних вагонах-цистернах. Доставка горючих речовин автотранспортом - один з найбільш поширених і популярних способів перевезення. Машина може доїхати безпосередньо до місця зберігання палива, не прив'язуючись до залізничного полотна.

Перед доставкою палива та інших нафтопродуктів, наш транспорт проходить кілька перевірок на відповідність вимогам пожежної безпеки:

  1. Цистерни перевіряються на герметичність та ретельно миються перед завантаженням різних типів нафтопродуктів.
  2. В автомобілі перевіряється заземлення електропроводки, та тестуються пристрої екстреного розмикання електроланок від АКБ.
  3. Відбувається перевірка засобів пожежогасіння на спецтранспорті.

Крім цього, враховуються деякі особливості вантажу. Наприклад, під час перевезення темних нафтопродуктів окремих категорій в зимовий період можливо їх застигання під дією низької температури, що ускладнює їх викачування. Тому доставка таких вантажів відбувається в підігріваються цистернах. Перевезення світлих нафтопродуктів здійснюється в спеціально обладнаних бензовози з різною вантажопідйомністю. Доставку небезпечних вантажів виконують водії, які пройшли спеціальну підготовку і мають відповідний дозвіл.

Власна служба логістики визначає маршрут прямування, виходячи з вимог правил безпеки. Транспортування легкозаймистих вантажів в більшості випадків відбувається в стороні від населених пунктів, зон відпочинку та природоохоронних територій. Якщо ж маршрут прокладений через місто, то дотримується максимальна безпека руху та захист оточуючих.

Чому нам довіряють транспортування нафтопродуктів?

Власний транспорт
Ми маємо власний атопарк,
для швидкої і якісної доставки
Залізничні перевезення
Великі партії палива відправляєм
залізницею
Опытные водители
У нашому штаті всі водії з ліцензією
на перевезення нафтопродуктів
Самые низкие цены
Наші ціни найнижчі, адже ми
працюємо безпосередньо з виробниками
Дотримання всіх правових норм
Наша дсотавка здійснюється
згідно нормативних актів
Швидка і безпечна доставка
Виконуємо швидку і безпечну
доставку палива і нафтопродуктів
 

Щоб замовити транспортування нафтопродуктів автомобільним транспортом по Києву і Україні, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - по телефону, через онлайн форму на сайті або по e-mail.

Залишилися питання?

Ми з радістю на них відповімо!

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных